LOADING

Type to search

Dom i wnętrze

3 kroki do higienicznej toalety

Share

Najprościej zadbasz o czyste WC stosując kostki do toalety. Wspomagają działanie innych preparatów bakteriobójczych, a jednocześnie uzyskujesz wraz z nimi pewność, że muszla regularnie jest czyszczona po każdym stosowaniu.

Jak utrzymać czyste WC przez dłuższy czas?

Kupując kostki do WC możesz liczyć na ich bardzo skuteczne działanie, często bardzo długie. Stosując je codziennie po każdym skorzystaniu z toalety automatycznie zabijasz wszystkie bakterie, które w największym stopniu namnażają się w WC. Świeżość i piękny zapach w toalecie to atuty, które uzyskasz decydując się na ten produkt.

Kostka zapachowa do WC – prawdziwy must have

Regularne mycie toalety to jedno, a stosowanie kostek zapachowych to drugie. Oba elementy mają bardzo duże znaczenie dla utrzymania właściwych warunków w toalecie. Możesz dzięki nim zadbać o względy estetyczne, jak i własne zdrowie. Powierzchnia muszli niestety, ale narażona jest na częsty kontakt z bakteriami, aby uniknąć rozwoju wielu chorób, zdecydowanie warto na ten aspekt zwrócić baczną uwagę. Trudno jest za każdym razem myć muszlę przed skorzystaniem z niej, dlatego wykorzystując kostki do WC możesz cieszyć się z czystej i zadbanej toalety za każdym razem. Zdecydowanie ułatwiają one utrzymanie właściwej higieny w łazience.

Kostki do WC przede wszystkim:

  • eliminują zarazki oraz bakterie,
  • niwelują nieprzyjemne zapachy,
  • zapobiegają osadzaniu się kamienia wewnątrz muszli,
  • czyszczą wnętrze muszli w bardzo skuteczny sposób,
  • uwalniają świeży zapach za każdym razem, gdy wciśniesz spłuczkę.

Kostki do WC najczęściej umieszcza się na brzegu sedesu, od wewnętrznej strony, dzięki czemu mają kontakt z wodą uruchamianą przez spłuczkę. Możesz wybrać dowolny zapach oraz kolor z szerokiej oferty producentów.

Kostka barwiąca do spłuczki – inny sposób montażu, to samo działanie

Jeżeli chcesz czyścić toaletę w niewidoczny sposób, możesz zastosować kostki do spłuczki. Gwarantują one równie skuteczne działanie jak kostki umieszczane na brzegu sedesu, a są zupełnie niewidoczne. Wykazują się długotrwałym działaniem, uzyskujesz wraz z nimi nieskazitelnie czystą toaletę pozbawioną bakterii i zarazków. Uwalnia się z nich zarówno przyjemny zapach, jak i ładny kolor wypełniający muszkę po każdym wciśnięciu spłuczki.

Kostki do spłuczki mają wiele właściwości czyszczących, usuwają przykre zapachy, wprowadzają świeżość do toalety. Na pewno z ich użytkowania każdy uzyska bardzo duże zadowolenie.

Bezpieczne dbanie o czystość WC

Stosując wysokiej jakości kostki do WC, możesz w bezpieczny sposób zadbać o czyste WC. Nie uszkodzisz powierzchni muszli, a pozbędziesz się nieprzyjemnych zapachów, osadów, w tym kamienia. Ponadto w łazience będzie unosił się przyjemny zapach. Oferowane produkty do czyszczenia toalety dostępne są w wielu wersjach zapachowych, jak i kolorach, dlatego możesz wybrać produkt maksymalnie dopasowany do swoich preferencji. Skuteczne, bezpieczne i wysokiej jakości czyszczenie toalety z dobrze dobranymi kostkami jest jak najbardziej możliwe.