LOADING

Type to search

Zdrowie

Podaruj wspaniały prezent – masaż tajski

Share

Prawdziwy masaż tajski wykonywany przez najlepsze masażystki prosto z Tajlandii – czy może być lepszy prezent dla osób potrzebujących odpoczynku?

Na to pytanie jest jedna krótka odpowiedź – nie. Wyjątkowe właściwości masażu tajskiego pozwalają odpocząć i zrelaksować się naszemu organizmowi tak, aby zregenerować całe ciało. Szczególnie dla osób potrzebujących ulgi od siedzącego trybu życiu przy monitorze, polecamy kupić w prezencie kartę podarunkową na masaż ThaiSun. Taki prezent można zakupić oraz zrealizować w każdym z naszych salonów – nie ważne czy szukają Państwo masażu tajskiego w Warszawie, Krakowie czy Wrocławiu. Na karcie podarunkowej na masaż tajski można umieścić dowolny masaż, dowolną ilość różnych masaży w przypadku zakupu całego pakietu masaży lub po prostu stworzyć kartę podarunkową kwotową.

Cały czas w Polsce masaż tajski klasyczny jest jeszcze mało popularny – większość osób, które korzysta z masaży w celach rehabilitacyjnych i relaksacyjnych nie zna możliwości tajskich terapeutów. A dzięki zupełnie innemu kręgowi kulturowemu oraz wyjątkowej sile bardzo często tajskie masaże są dużo bardziej skuteczne od zachodnich. Nie tylko użycie wyjątkowych technik ma znaczenie – liczy się też doświadczenie, a o to dbamy w sieci salonów masażu tajskiego ThaiSun najbardziej. Dzięki temu, przychodząc do salonów masażu tajskiego ThaiSun mają Państwo gwarancję najwyższej jakości masażu tajskiego i dbałości o najmniejsze szczegóły.

Prezent w postaci karty podarunkowej ThaiSun jest wyjątkowym pomysłem, a jego realizacja dostarczy niezapomnianych wrażeń. Dzięki zaangażowaniu i dbałości o szczegóły ze strony sieci salonów masażu tajskiego ThaiSun możecie być pewni, że dajecie prawdziwy prezent marzeń.

Jaki masaż tajski wybrać dla naszych najbliższych?

W ofercie ThaiSun znajdą Państwo ogromny wybór masaży tajskich. Propozycje zaczynamy od klasycznego masażu tajskiego, którego natura powoduje że jest doskonały dla osób doświadczających bólów mięśni i stawów. Jest to masaż wykonywany bez użycia olejków, z charakterystycznymi elementami jogi pasywnej, dzięki którym masaż odbywa w najróżniejszych pozycjach. Ten rodzaj masażu pomaga doskonale na problemy fizjoterapeutyczne, a może być wykonywany od 5 do niemal 90 roku życia – jest uniwersalny, a jego cały sekret polega na mistrzowskim dopasowaniu siły do potrzeb naszych gości. Najważniejszą wskazówką przy wyborze masażu tajskiego klasycznego jako prezentu, będzie wiedza czy osoba obdarowywana lubi intensywne masaże (jeśli tak, to doskonały wybór) czy bardziej woli się zrelaksować. Jeśli jest to osoba rozciągnięta i uprawiająca sport tym bardziej będzie to dobry wybór.

Masaż olejkami aromatycznymi to doskonała propozycja dla osób lubiących delikatniejsze masaże, poszukujących relaksu psychicznego tak samo jak fizycznego. Specjalnie stworzona mieszanka olejków aromatycznych używanych do tajskiego masażu olejkami aromatycznymi ma zapewnić otulającą aromaterapię, powodującą rozluźnienienie i zapewniającą doskonałe warunki do odpoczynku. Dzięki temu sam masaż ma zupełnie inną dynamikę i charakter, opierając się o precyzyjne ruchy, bez dodatkowych ćwiczeń, a jego techniki skupione są na jak największym odprężeniu naszego gościa. Masowane jest całe ciało, a dobroczynne właściwości olejków pomagają naszej skórze odzyskać miękkość i elastyczność. Do zabiegów olejkowych w masażu tajski ThaiSun są używane tylko i wyłącznie naturalne kosmetyki.

Doskonałą pomysłem na prezent są również pakiety masaży tajskich, których duży wybór jest niewątpliwą zaletą sieci masażu tajskiego ThaiSun. W pakietach masaży tajskich znajdą Państwo rozmaite zabiegi – od mocnych masaży sportowych i tajskich klasycznych, przez masaże stóp, pleców aż po zabiegi gorącymi olejkami lub kamieniami. Pakiet masaży tajskich można wypisać imiennie a także stworzyć specjalnie pod kątem konkretnych masaży, w związku z czym osoba obdarowana poczuje się wyjątkowo. We wszystkich wyborach prezentowych chętnie pomogą pracownicy sieci salonów masażu tajskiego ThaiSun – doradzą i dostarczą niezbędnych informacji na temat wszystkich zabiegów. Karty podarunkowe można zakupić osobiście w salonach, jak również przez sklep internetowy.

Źródło: Masaż Warszawa – Thaisun.pl