LOADING

Type to search

Dom i wnętrze Porady

Profesjonalne eliminatory odoru Swish — czym się charakteryzują?

Share

Każdy chociaż raz miał do czynienia z nieprzyjemnym zapachem trudnym do wyeliminowania. Drogeryjne środki nie pomagają w trudnych przypadkach, domowe sposoby tym bardziej. Zazwyczaj kończy się w ten sam sposób — wyrzuceniem bądź pogodzeniem się z nieprzyjemną wonią. Jednak nie musi tak być, na rynku dostępne są specjalistyczne preparaty do eliminowania przykrego zapachu. Jednymi z takich środków są profesjonalne eliminatory odoru marki Swish. Nie trzeba się godzić z nieprzyjemnym zapachem, można go skutecznie zwalczyć w prosty sposób.

Eliminatory odoru marki Swish — czym są

Eliminatory odoru są profesjonalnymi preparatami do eliminowania nieprzyjemnych woni. Doskonale sobie radzą ze wszystkimi rodzajami nieprzyjemnych zapachów takimi jak:

  • alkohol,
  • dym tytoniowy,
  • nieczystości,
  • farby i chemikalia,
  • zapachy związane z gotowaniem,
  • pleśń.

Środki te nadają się do stosowania na powierzchniach użytkowych. Można je wykorzystać zarówno w domu, jak i w biurze. W odróżnieniu od większości neutralizatorów eliminatory odoru Swish całkowicie eliminują zapach. Oznacza to, że zapach jest usuwany, a nie tylko maskowany. Pozwala to na cieszenie się świeżością w każdym miejscu. Ponadto preparaty marki Swish są w pełni bezpieczne dla środowiska.

Rodzaje eliminatorów odoru marki Swish

Marka Swish posiada w ofercie dwa produkty do eliminowania przykrych woni — AROMX 35 i AROMX 60. W zależności od potrzeb można wybrać delikatniejszy środek bądź silniejszy. Oba środki niszczą źródło przykrej woni. Eliminatory odoru Swish dzieli się na:

  • Aromx 35 — skład preparatu jest oparty na szczepach kultur bakterii, które pochłaniają związki organiczne w nieprzyjemnych zapachach. Idealnie się nadaje do powierzchni trudno dostępnych, dotrze tam, gdzie powinien. Doskonale się sprawdza na powierzchniach różnego typu takich jak łazienki, dywany, kosze na śmieci. Jest bezpieczny dla środowiska,
  • Aromx 60 — jest silniejszym środkiem do eliminowania przykrych zapachów. Również sprawdzi się do wszystkich powierzchni. Potrafi się pozbyć uporczywych zapachów takich jak zapach tytoniu, alkoholu, a nawet ścieków. Ten środek także jest bezpieczny dla środowiska. Należy go nakładać bezpośrednio na źródło problematycznego zapachu.

Na stronie producenta jest dostępny kalkulator pozwalający na obliczenie potrzebnej ilości preparatu. Dzięki takiemu rozwiązaniu można wybrać odpowiednią ilość produktu. Oba środki występują w formie spryskiwaczy, pozwalając na łatwe użytkowanie. Ponadto po zastosowaniu nie zostawiają żadnych śladów. Nie trzeba się martwić żadnymi plamami i uszkodzeniami materiału.

Profesjonalne eliminatory odoru Swish —  pomoc w każdej sytuacji

Eliminatory odoru Swish sprawdzą się w trudnych sytuacjach. Każdy ma świadomość, jak bardzo, przykre zapachy mogą uprzykrzyć życie. Niestety nie na wszystkie zapachy ma się wpływ. Czasem coś się zdarzy przypadkiem. Na szczęście na rynku są dostępne środki, które mogą pomóc. Eliminatory odoru  pomogą tam, gdzie zawiodły inne dostępne preparaty. Nie trzeba się godzić z przykrą wonią lub być zmuszonym wyrzucić ulubiony dywan. Gdy zaczyna się tracić nadzieję na pozbycie się problemu, warto wypróbować te preparaty. Mogą się okazać sojusznikami w walce z przykrą wonią.